Co możecie u nas robić?

W wolnym czasie ...

Możecie poddać się słodkiej nudzie i nic nierobieniu. Wyspać się za wszystkie czasy. Nadrobić zaległości książkowe – polecamy skorzystać z naszej biblioteczki; przypomnieć sobie jak świetnie można bawić się całą rodziną przy grach planszowych, których również u nas nie brakuje. Poleżeć w hamaku, na leżakach. Wieczorem polecamy skorzystać z gorącej balii z jacuzzi lub sauny. Delektować się nalewką z pigwy lub dobrym winem. Można wyjść na spacer do naszego lasu. Poszukać grzybów lub najeść się poziomek. Na skraju lasu warto zatrzymać się na chwilę dłużej i poobserwować kozy i owce, jak zachowują się w swoim naturalnym otoczeniu. 
Przy domkach znajduje się woliera z papugami, przepiórkami oraz kurami, zagroda z kozami, owcami oraz królikami. 
Nasi najbliżsi sąsiedzi również dbają o naszych gości. Pan Janusz zabierze Was na przejażdżkę bryczką konną, a pani Ania zaprosi do swojej „Stajni Migdałek”. Dla chętnych pole golfowe – Sierra Golf Resort. 3km od naszego domu jest jezioro w Ustarbowie, a zaledwie 5km dzieli nas od Wejherowa. 
Wystarczy 35 minut i już jesteśmy w Dębkach – jednej z najpiękniejszych plaż bałtyckich. Latem zażywamy kąpieli słonecznych, a zimą morsujemy. 
Do Gdyni dojedziecie w ciągu 30 minut, a stamtąd niedaleko już do Sopotu i Gdańska. O atrakcjach tych miejsc nie musimy Was przekonywać. 

Atrakcje w pobliżu nas

Różne ciekawe miejsca 

Konie

Polecamy jazdy konne w pobliskiej Stajni, a także romantyczne przejażdżki bryczką połączone ze zwiedzaniem pięknej, malowniczej okolicy. 

Plaże

Morze Bałtyckie to jeden z najczęstszych wakacyjnych kierunków. W zależności od tego czy lubicie cichy zaułek plaży czy rozrywkowy wypoczynek podpowiemy gdzie się wybrać. 

Sierra Golf Resort

Miłośnikom sportów polecamy pole golfowe 

Wejherowo

Nasze ukochane miasto, w którym  się urodziliśmy i wychowaliśmy…      Warto zwiedzić: 
– Park miejski:  ogromny plac zabaw, ścieżki edukacyjne, rowery wodne kanałami parkowymi, a także zobaczenie z bliska bielika zwyczajnego, żurawi koroniastych, kaczek, wiewiórek, pelikanów …
– Pałac Przebendowskich  i Keyserlingków
– Kalwarie Wejherowską
– Zabytkowe Kościoły
– Szlak Nut Kaszubskich
– Ratusz Miejski itd… 
W sezonie letnim polecamy skorzystać z darmowego przewodnika turystycznego.

Trójmiasto

Gdynia, Gdańsk, Sopot…

Siedlisko Zacisze jest dogodnie zlokalizowani w pobliżu skupiska trzech miast, z których każde ma swoją wyjątkową osobowość. Gdańsk, Gdynia i Sopot. W zależności od tego, które wybierzesz, możesz napotkać albo rozległe plaże miejskie, malownicze klify, albo fantastyczne miejskie doświadczenia, takie jak światowej klasy muzea i luksusowe sklepy.