Posiłki

Świetna kuchnia

Jak na gościnne Kaszuby przystało będzie smacznie, zdrowo i do syta.
Już od świtu krzątamy się po kuchni i przygotowujemy pyszne posiłki. Staramy się w jak największym stopniu korzystać z tego, co znajduje się w naszym warzywniaku, szklarni, kurniku oraz spiżarni. To czego brakuje kupujemy od lokalnych gospodarzy; pyszny miód dostarcza nasz szwagier. Kiełbasy i szynki wędzimy sami, no i chleb – gwarantujemy, że zapach pieczonego pieczywa będzie unosił się po całym podwórku. 
Naszym największym skarbem są nasze kozy i to właśnie z ich mleka wytwarzamy prawdziwe ekologiczne sery: krótko dojrzewające podpuszczkowe, delikatne śmietankowe twarożki, sery solankowe, a także jogurty i kefiry. 
W zależności od naszych możliwości i Waszych preferencji możemy dodatkowo umówić się na obiadokolację. Na stole pojawi się przystawka lub zupa oraz pyszne danie główne. No i oczywiście nie może zabraknąć deseru. Uwielbiamy pavlovą z bitą śmietaną i sezonowymi owocami ale musicie też posmakować naszej drożdżówki na kozim mleku. Do deseru koniecznie kawa, może być z ekspresu lub typowo kaszubska – w dużym kubku, mocna i tylko sypana. 
Pamiętajcie, że mieszkamy na Kaszubach, dlatego pulki ze śledziem, sałatka warzywna ze śledziem, a także śledzie w occie to nasza specjalność, której musicie skosztować. 
Zapraszamy też na degustację naszych nalewek, które wyjątkowo smakują w chłodniejsze wieczory. 

Zamawiane posiłki przygotowywane są zawsze dla wszystkich osób goszczących w domku. 

Posiłki przynosimy do domków.

Dzieciom poniżej 6-tego roku życia możemy zaoferować mniejsze i tańsze posiłki – połowa porcji za pół ceny.

W naszych Domkach nie ma możliwości gotowania ale rodzice maluszków bez problemu mogą podgrzać posiłek na kuchence lub w mikrofalówce oraz przechowywać jedzenie w lodówce. 

Jeżeli zdecydujecie się stołować na zewnątrz polecimy Wam restauracje, z których sami niejednokrotnie korzystaliśmy.

Przepyszne jedzenie

Kozie ser

Smaczne desery