O nas

O nas

kilka słów o siedlisku...

Kilkanaście lat temu znaleźliśmy niezwykłe miejsce otoczone lasem i łąkami. Postanowiliśmy sprzedać dom i zapuścić korzenie raz jeszcze. Początki były trudne, ale wysiłek opłacił się. Wkrótce zaadoptowaliśmy się do nowego miejsca, a ono dało nam spokój, radość i rodzinne szczęście. Zrobiliśmy kolejny krok – podzieliliśmy się tym, co mamy z naszymi przyjaciółmi. Tak oto powstało „Siedlisko Zacisze” – miejsce malownicze. 
Dziś jest nas nieco więcej: dorosłe dzieci założyły rodziny i pozostały z nami. Przygarnęliśmy kilka kóz, a potem zrobiło się małe stado. Później dołączyły owce, króliki, papugi, kury, bażanty, indyki, psy, koty… 
Siedlisko Zacisze to kameralna agroturystyka z trzema domami ale też ekogospodarstwo.
Budujemy, urządzamy, gotujemy, szydełkujemy, spotykamy się z młodzieżą szkolną i dziećmi. Staramy się zarazić innych miłością do tego, co naturalne i swojskie.
Nasze Siedlisko to miejsce do relaksu, ale też pracy i normalnego życia. Jeżeli potrzebujecie idealnej ciszy przez cały czas trwania pobyty, to u nas tego nie znajdziecie. Jako pierwsze odezwą się żurawie, które swoim charakterystycznym odgłosem obwieszczają światu, że nastał ranek, usłyszycie pianie koguta, beczenie owiec, szczekanie psa , a i traktor przejedzie po polu. Co dziwne, nikomu to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie – nadaje rytmu dnia.
Jesteśmy przekonani, że pobyt u nas będzie czasem niezwykłym, który na długo pozostanie w Waszym sercu i pamięci.
Zapraszamy do naszego świata. 
                 Danuta Podwojska
                         z rodziną